Karrier

Jelenleg az alábbi munka körökbe keresünk kollégákat

CAD CAM programozó

  • CAD és CAM programokban jártas programozókat keresünk CNC gépek programozásához. A rendelkezésre álló információk alapján, ami lehet egy műhely rajz vagy 3D modell el kell készíteni a gyártáshoz szükséges dokumentációt, árajánlatot és programokat, majd a saját rendszerünkben elindítani a gyártást.

Belső anyag mozgató

  • Épületen belüli anyag folyamatos mozgatása a feladat, CNC vágógépek asztalainak le és fel rakodása.
  • Kisebb belső raktározási feladatok ellátása, hulladék lemezek kezelése, félkész alkatrészek munka állomások közötti mozgatása.

Raktáros

  • Beérkező áruk átvétele, beraktározása, raktárral kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • CNC gépek nyersanyaggal történő folyamatos ellátása
  • Hulladék lemezek kezelése
  • Vevő kiszolgálás
  • A rá bízott raktár terület kezelése, rendben tartása, leltár.

Ha valamelyik lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az info@lezervagas.hu címre, vagy keressen meg bennünket bármelyik elérhetőségünkön.

Marógép kezelő

Feladatok:

  • 5 tengelyes, Mitsubishi M720VS vezérlésű marógép programozása, kezelése
  • A különböző programok megírása
  • A megírt programok legyártása

Elvárások: – szakirányú végzettség; releváns tapasztalat; precizitás; műszaki rajzok olvasásában való jártasság

Amit kínálunk:

– Versenyképes jövedelem

– Bejelentett munkahely

– Folyamatos szakmai fejlődés

– Hosszú távú munkalehetőség biztos munkahely.